Hayat Şarkısı

Hayat Şarkısı

Feb. 09, 2016
Değerlendirmeniz: 0
0 0 oylar

Yapımcı

Yapımcı

Oyuncular

Burcu Biricik isHülya Çamoğlu Cevher
Hülya Çamoğlu Cevher
Ecem Ozkaya isMelek Çamoğlu
Melek Çamoğlu
Birkan Sokullu isKerim Cevher
Kerim Cevher
Tayanç Ayaydın isHüseyin Cevher
Hüseyin Cevher
Seray Gözler isSüheyla Cevher
Süheyla Cevher

Fragman videosu

Resimler

Özet

Mudanya yakınlarındaki Işıklar Köyü’nde doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler.

İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak  Işıklar Köyü’nde iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya’nın planları çoktan devreye girmiştir.

Yapım: Most Production
Yapımcı: Gül Oğuz
Uygulayıcı Yapımcı: Soner Güven
Genel Koordinatör: Gülay Budak Mercan
Yönetmen: Cem Karcı
Senaryo: Mahinur Ergun
Görüntü Yönetmeni: Aras Demiray
Genel Sanat Yönetmeni: Emine İnan
Sanat Yönetmeni: Pınar Yavuz
OyuncularBurcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), Ecem Özkaya (Melek), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram), Seray Gözler (Süheyla), Deniz Hamzaoğlu (Kaya), Pelin Öztekin (Zeynep), Deniz Altan (Bade), Aydan Taş (Nilay), Olgun Toker (Mahir), Almila Bağrıaçık (Filiz), Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu (Ceylan), Sibel Melek Arat (Küçük Hülya), Taha Yusuf Tan (Küçük Kerim), Aden Duru Orak (Küçük Melek), Elif Sevinç (Küçük Nilay)
Orjinal başlıkHayat Şarkısı
Dizi Başlangıç TarihiFeb. 09, 2016
Son yayın tarihiApr. 05, 2016
Fragmanlar1
Bölümler8
DurumReturning Series

Benzer başlıklar

Hayat Şarkısı

Yorum yazın

İsim *
Bir görünen ad ekle
Email *
E-posta hesabınız yayımlanmayacak
Website