‘Savaşçı’nın Setinde Küfür Krizi! Set Çalışanları Boykota Başladı

renkli@adminHaziran 5, 2017Görünümler 107

İzlenme rekorları kıran ‘Savaşçı’ dizisinin setinde küfür krizi patlak verdi. Başrol olan Berk Oktay’ın kendilerine ağıza alınmayacak küfürler ettiği öne süren set çalışanlar boykot kararı aldı.

‘Savaşçı’ dizisinde başrol olan Berk Oktay’ın, set çalışanlarına ağza alınmayacak hakaretler ve küfürler ettiği iddia edildi. Çalışanlar, Oktay’la çalışmama kararı aldı.

KRİZLER BİTMEK BİLMİYOR

Sözcü’de yer alan habere göre Fox tv’de yayınlanan ‘Savaşçı’ dizisindeki krizler bitmiyor. Yardımcı yönetmenlerin diziyi boykot etmesinin ardından şimdi de başrol oyuncusu Berk Oktay, çalışanlara yönelik ağır hakaretlerde bulunduğu iddia edildi.

DİZİ EKBİNDEN AÇIKLAMA

Dizi ekibi, Oktay ile çalışmak istemediklerini belirterek, şu açıklamayı yaptı: “Bizler Limon Yapım’ın Fox TV’de yayınlanan Savaşçı dizisinin teknik ekibi olarak, bu sabaha karşı sahne çekimi sırasında başrol oyuncusu Berk Oktay’ın tüm ekibe ağır hakaretler ve küfür ederek (O… çocukları, yapacağınız işi s.keyim. Siz ancak otu..ir çekersiniz, s.ktirin gidin) seti terk etmesinden dolayı Berk Oktay ile çalışmayı reddederek kendisini boykot ediyoruz. Bu kararımızı tüm kamuoyuna duyururuz.”

YARDIMCI YÖNETMENLER DE BOYKOT KARARI ALMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde de dizinin yardımcı yönetmenleri dizide “haksız işten çıkarılma, ödeme sorunları, çalışma saatlerinin uzunluğu” gibi problemler nedeniyle boykot kararı aldığını duyurmuştu.

BERK OKTAY’DAN AÇIKLAMA

Berk Oktay, iddiaların ardından Twitter’dan manidar bir açıklama yaptı.

İşte ünlü oyuncunun açıklaması;

Categories

Yorum yazın

İsim *
Bir görünen ad ekle
Email *
E-posta hesabınız yayımlanmayacak
Website