Tolga Çevik: Artık Bir Dublörüm Var!

renkli@adminHaziran 3, 2017Görünümler 58

Dünyanın en ünlü balmumu müzesi Madame Tussauds, Türkiye’nin ve dünyanın birbirinden ünlü isimlerinin balmumundan yapılmış figürlerine bir yenisini daha ekledi. Türkiye’nin en sevilen komedyenleri arasında yer alan Tolga Çevik’in figürü, kendisinin de katıldığı bir lansmanla tanıtıldı.

LANSMAN TOPLANTISINA KATILDI

Madame Tussauds, İstanbul İstiklal Caddesi’nde bulunan Grand Pera binasında 2 bin metrekarelik bir alanda eğlenceli ve interaktif bir eğlence için şimdi en yeni figürüyle ziyaretçileri karşılıyor. Yer aldığı sinema filmleri, dizi filmler ve televizyon programlarıyla Türkiye’nin en sevilen komedyenleri arasında yer alan Tolga Çevik’in figürü, Madame Tussauds İstanbul’da kendisinin de katılımıyla düzenlenen lansmanla yerini aldı.

“BENİM İÇİN HEYECAN VERİCİ”

Lansmanda oldukça mutlu olduğu gözlenen ve esprileriyle davetlilere renkli anlar yaşatan Çevik, “Burada figürümün bulunması benim için heyecan verici. Bunun bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum. Sanki ünlülerden oluşan kocaman bir ailenin en yeni üyesi gibi hissediyorum. Ayrıca insanın kendini böyle dışardan görmesi çok farklı bir duygu. Daha önce yurtdışında Madame Tussauds’yu ziyaret etmiştim. Fakat insanın kendi figürünün olması çok farklı bir deneyimmiş” dedi

Categories

Yorum yazın

İsim *
Bir görünen ad ekle
Email *
E-posta hesabınız yayımlanmayacak
Website